joomla templates
Home  /  Plener Ślubny
24
AprMiejsca na plener ślubny który przedstawiam pokazują tylko nieliczne opcje wykonania sesji plenerowej w okolicy Rybnika, Katowic, i Jastrzębia Zdrój. Warto mieć na uwadze to, iż im ciekawsze miejsce, tym piękniejsze zdjęcia będą finalnie. Jak już  wcześniej wspomniałem dobre zdjęcie to połączenie miejsca, chwili i emocji. 

OK, ale po kolei – pierwsze pytanie jakie możecie sobie zadać to KIEDY zrobić zdjęcia ślubne? Do wyboru macie dwie możliwości: w dniu ślubu albo po ślubie, przy czym już na starcie będę Wam odradzał organizacji sesji w dniu ślubu chyba że ślubn trwa dwa dni wtedy mamy możliwości do popisu. Na pewno domyślacie się dlaczego odradzam sesje w dniu ślubu ale dla porządku napiszę, że w dniu kiedy będziecie sobie przysięgać miłość do grobowej deski bywa na prawdę zbyt mało czasu na zdjęcia plenerowe. Dużo za to jest stresu związanego z samym faktem ślubu, a dodatkowo w czasie takiej sesji martwilibyście się czy czasem nie przybrudzi Wam się suknia, garnitur, buty etc. Dodatkowo w głowie będą kołatać Wam się myśli czy na sali weselnej już wszystko jest przygotowane, czy goście dojechali i czy być może nie czekają już zbyt długo? Nigdy też nie wiecie jaka tego dnia będzie pogoda. Z tych kilku prostych przyczyn zawsze doradzam parom młodym by decydowały się na zdjęcia plenerowe po ślubie w innym dogodnym dniu. Dzięki temu do zdjęć można podejść już na zupełnym luzie zwłaszcza, że na plener mamy w zasadzie cały dzień! Dzięki temu nie musimy ograniczać się do jednego a odwiedzić kilka miejsc w których zrobię Wam zdjęcia.

W tym momencie musimy zdecydować GDZIE i w JAKIM STYLU chcemy uzyskać zdjęcia? Te dwie kwestie idą ze sobą w parze. Oczywiście to jakie miejsca wybierzecie będzie miało duży wpływ na to jaki klimat finalnie uzyskamy. Dzięki temu, że tak jak pisałem wcześniej, możemy udać się do dwóch lub trzech miejsc nie musimy decydować się tylko na klimat industrialny czy park lub ogród. Plenery u mnie wyglądają tak, że ustalam z parą co chcemy uzyskać, wybieramy miejsca, po czym wsiadamy w auto i realizujemy nasz plan. 

  

  


   

Dzisiaj odpiszemy na twoją wiadomość. Prosze o podanie daty wesela, adresu e-mail i numeru telefonu kontaktowego

LoginS5 Register

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.